Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

II Spotkanie Liderów Inicjatyw

29-03-2017
W dniu 28.03.2017 r. w Hotelu Ambasadorskim, odbyło się II spotkanie z Liderami Inicjatyw w ramach Projektu „Inicjatywy dla Zielonego Podkarpacia” realizowanego przez Stowarzyszenie „Pro Carpathia”.

Zapraszenie do składania ofert na przygotowanie "Zielonej Klasy" w Klęczanach

24-03-2017
W związku z realizacją projektu pn. „Inicjatywy dla Zielonego Podkarpacia” zaprasza do składania ofert na: PRZYGOTOWANIE TERENU, NASADZENIA ROŚLINNOŚCI, WYKOANANIE ZIELONEJ KLASY I UMIESZCZENIE MAŁEJ INFRASTRUKTURY W KLĘCZANACH

Leśna pszczoła na terenie Gminy Głogów Małopolski

13-03-2017
Celem inicjatywy jest zwrócenie uwagi lokalnej społeczności na problem zanikania gatunku pszczoły.

Warsztaty dla przedszkolaków

07-03-2017
W dniu 28 lutego 2017 r w Państwowym Przedszkolu nr 2 w Sędziszowie Małopolskim odbyły się warsztaty dla dzieci dotyczące budowy poidełek, budek lęgowych i karmników dla ptaków.

Młodzież budowała budki dla jerzyków

28-02-2017
25 lutego 2017r. w Wiśniowej, przy Gminnym Ośrodku Kultury odbyły się warsztaty instruktażowe z budowania budek lęgowych zorganizowane dla miejscowej młodzieży.

Kolejne 14 Inicjatyw

24-10-2016
Już po raz drugi rozpoczyna się projekt pod znakiem Inicjatyw lokalnych dla środowiska w naszym województwie.

Pójdźka w krajobrazie rolniczym okolic Rzeszowa i Tyczyna

01-10-2016
Pójdźka Athene noctua jest jednym z rzadszych przedstawicieli sów na terenie planowanych działań, co spowodowane jest między innymi ciągłym spadkiem jej liczebności poprzez zanik pierwotnych siedlisk lęgowych.
Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE
Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo