Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

Zaproszenie do składania ofert na opracowanie merytoryczne publikacji „CZŁOWIEK vs PRZYRODA NA OBSZARACH CHRONIONYCH"

10-07-2018
Zapraszamy do składania ofert na opracowanie merytoryczne publikacji „CZŁOWIEK vs PRZYRODA NA OBSZARACH CHRONIONYCH W WOJEWÓDZTWIE PODKARPACKIM".

Aplikacja mobilna "Zielone wyzwanie"

28-06-2018
"Zielone Wyzwanie" to mobilna aplikacja typu quiz, stworzona w ramach projektu „Razem dla Zielonego Podkarpacia – budowanie potencjału i integracja różnych grup interesariuszy mających duży wpływ na przyrodę”.

IV numer czasopisma "Biznes i Etos"

25-06-2018
Jest już czwarty numer czasopisma "Biznes i Etos" wydawanego w ramach projektu „Razem dla Zielonego Podkarpacia - budowanie potencjału i integracja różnych grup interesariuszy mających duży wpływ na przyrodę”.

X dwustronne spotkanie mediacyjne z cyklu "CZŁOWIEK vs PRZYRODA"

22-06-2018
W dniu 18 czerwca 2018 roku w miejscowości Kalwaria Pacławska odbyło się dziesiąte dwustronne spotkanie mediacyjne z cyklu "CZŁOWIEK vs PRZYRODA".

IX dwustronne spotkanie mediacyjne z cyklu "CZŁOWIEK vs PRZYRODA"

12-06-2018
W dniu 11 czerwca 2018r. w Smolniku odbyło się dziewiąte dwustronne spotkanie mediacyjne z cyklu "CZŁOWIEK vs PRZYRODA".

Wystawa prac konkursowych

11-06-2018
W dniach 4-22 czerwca br. w Rzeszowie jest prezentowana wystawa prac konkursowych konkursu komiksowego "WARTO WSPÓŁPRACOWAĆ DLA PRZYRODY".

VIII dwustronne spotkanie mediacyjne z cyklu "CZŁOWIEK vs PRZYRODA"

06-06-2018
W dniu 5 czerwca 2018r. w Kalwarii Pacławskiej odbyło się ósme dwustronne spotkanie mediacyjne z cyklu "CZŁOWIEK vs PRZYRODA".
Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE
Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo