Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

Impreza plenerowa

16-10-2020
10 października 2020 r. przy Muzeum Przyrodniczo-Łowieckim „Knieja w Nowosiółkach k. Hoczwi odbyła się impreza plenerowa. Impreza została zrealizowana w ramach projektu „Modernizacja ścieżki przyrodniczej Knieja w Nowosiółkach realizowanego przy wsparciu

Zaproszenie na imprezę plenerową

30-09-2020
W związku z realizacją projektu "Modernizacja ścieżki przyrodniczej Knieja w Nowosiółkach" zapraszamy na imprezę plenerową, której głównym punktem będzie nadanie ścieżce imienia Grzegorza Sitki

Nowa infrastruktura ścieżki

31-08-2020
Ścieżka przyrodnicza Knieja w Nowosiółkach została zmodernizowana. Trasa w terenie została wyznakowana na nowo. Zamontowano nowe plansze do tablic informacyjno-edukacyjnych.

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo