Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

Nasze publikacje są już dostępne !!!

29-01-2016

Na naszej stronie internetowej są dostępne publikacje, które Stowarzyszenie „Pro Carpathia” do tej pory wydało w ramach projektu „Zielone Podkarpacie – popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym”. Wersje elektroniczne znajdziecie w zakładce „Nasze publikacje” w Efektach Projektu. Wśród publikacji, które można pobrać znajdują się m. in. Czerwona Księga Roślin Naczyniowych Województwa Podkarpackiego, Przewodnik po ścieżce „Knieja” w Nowosiółkach – wersja dla dzieci i dla dorosłych czy Przewodnik po ścieżkach przyrodniczych Województwa Podkarpackiego. Dodatkowo w zakładce „Filmy o ścieżkach przyrodniczych” znajdują się kilkuminutowe filmy o 12 wybranych ścieżkach przyrodniczych wraz z 25 minutowym filmem pt. Skarby i spektakle podkarpackiej przyrody”. Wszystkie udostępnione przez nas materiały zostały opracowane w celu podniesienia wzrostu świadomości nt. różnorodności biologicznej.

 

wstecz

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo