Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Biuro Projektu

Biuro Projektu

 

Projekt "Inicjatywy oddolne na rzecz Zielonego Podkarpacia"(I nabór)

Projekt "Inicjatywy dla Zielonego Podkarpacia" (II nabór)

 

Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia "Pro Carpathia"

ul. Rynek 16/1 35 - 064 Rzeszów

 

Koordynator projektu: Małgorzata Pociask

Asystent projektu: Bartosz Rączy

(17) 850 01 86     malgorzata.pociask@procarpathia.pl

facebook.com/ZielonePodkarpacie

 

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo