Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

Nasze publikacje są już dostępne !!!

29-01-2016
Na naszej stronie internetowej są dostępne publikacje, które Stowarzyszenie „Pro Carpathia” do tej pory wydało w ramach projektu „Zielone Podkarpacie – popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym”.

Zakończenie Projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym"

29-01-2016
Konferencja zamykająca Projekt „Zielone Podkarpacie – popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym” odbyła się 27 stycznia 2016 r. w Polańczyku.

Czasopismo "Biznes i Etos"

21-01-2016
Czasopismo "Biznes i Etos"

Serdecznie zapraszamy na wystawę pokonkursową „Zielone Podkarpacie w obiektywie”.

30-11-2015
Konkurs został zorganizowany w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym"

Szkolenia dla przewodników beskidzkich

13-11-2015
Szkolenia te adresowane są do czynnych przewodników turystycznych funkcjonujących na terenie Bieszczadów/Beskidu Niskiego/Pogórzy Karpackich.

Wyniki konkursu "Zielone Podkarpacie w obiektywie"

22-10-2015
Długo wyczekiwane rezultaty konkursu fotograficznego już są!

Wizyta studyjna do Norwegii

14-10-2015
W dniach 14 – 20 lipca 2015 r. odbyła się wizyta studyjna do Norwegii z udziałem przewodników podkarpackich oraz zespołu projektowego „Zielone Podkarpacie”.
12345

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo