Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

KONFERENCJA OTWIERAJĄCA PROJEKT Z UDZIAŁEM LICZNYCH MEDIÓW

31-10-2014
Nowy Projekt "Zielone Podkarpacie" będzie popularyzował różnorodność biologiczną naszego regionu

Zapytanie ofertowe na opracowanie czerwonej księgi roślin

21-10-2014
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia „Pro Carpathia”, zaprasza ponownie do składania ofert na: OPRACOWANIE CZERWONEJ KSIĘGI ROŚLIN NACZYNIOWYCH I ZBIOROWISK ROŚLINNYCH WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO.

Ponowne zapytanie ofertowe na opracowanie wydawnictwa "Fauna potoków karpackich - cenne gatunki i zespoły. Przewodnik terenowy”

20-10-2014
Zapraszamy do składania ofert na opracowanie wydawnictwa dotyczącego fauny potoków karpackich.

Zapytanie ofertowe na opracowanie gry dydaktycznej

20-10-2014
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia „Pro Carpathia”, zaprasza do składania ofert na: OPRACOWANIE GRY DYDAKTYCZNEJ

Zapytanie ofertowe na opracowanie czerwonej księgi roślin

14-10-2014
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia „Pro Carpathia”, zaprasza do składania ofert na: OPRACOWANIE CZERWONEJ KSIĘGI ROŚLIN NACZYNIOWYCH I ZBIOROWISK ROŚLINNYCH WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO.

Zapytanie ofertowe na opracowanie wydawnictwa "Fauna potoków karpackich - cenne gatunki i zespoły. Przewodnik terenowy"

10-10-2014
Zapraszamy do składania ofert na opracowanie wydawnictwa dotyczącego fauny potoków karpackich.

Zapytanie ofertowe na opracowanie wzorcowej dokumentacji ścieżki przyrodniczej

07-10-2014
Zapraszamy do składania ofert na przygotowanie wzorcowej dokumentacji ścieżki przyrodniczej.
12345

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo