Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

VI numer czasopisma "Biznes i Etos"

29-10-2018
Jest już kolejny - szósty, a zarazem ostatni numer czasopisma "Biznes i Etos" wydawanego w ramach projektu „Razem dla Zielonego Podkarpacia - budowanie potencjału i integracja różnych grup interesariuszy mających duży wpływ na przyrodę”.

Gra dydaktyczna "Zagospodaruj Zielone Podkarpacie"

10-10-2018
„Zagospodaruj Zielone Podkarpacie” jest edukacyjną, proekologiczna, planszową grą strategiczną, stworzona w ramach projektu „Razem dla Zielonego Podkarpacia – budowanie potencjału i integracja różnych grup interesariuszy mających duży wpływ na przyrodę.

Impreza edukacyjna "Razem dla Zielonego Podkarpacia"

19-09-2018
W dniu 15 września 2018 r. w miejscowości Zatwarnica (gm. Lutowiska, powiat bieszczadzki) odbyła się impreza edukacyjna „Razem dla Zielonego Podkarpacia”.

V numer czasopisma "Biznes i Etos"

12-09-2018
Jest już piąty numer czasopisma "Biznes i Etos" wydawanego w ramach projektu „Razem dla Zielonego Podkarpacia - budowanie potencjału i integracja różnych grup interesariuszy mających duży wpływ na przyrodę”.

Impreza edukacyjna "Razem dla Zielonego Podkarpacia"

31-08-2018
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia PRO CARPATHIA serdecznie zaprasza na imprezę edukacyjną "Razem dla Zielonego Podkarpacia", która odbędzie się 15 września 2018 r. w Zatwarnicy.

III spotkanie mediacyjne dla wszystkich grup interesariuszy z cyklu "CZŁOWIEK vs PRZYRODA"

24-08-2018
W dniu 21 sierpnia 2018 r. w Cisnej odbyło się trzecie spotkanie dla wszystkich grup interesariuszy z cyklu "CZŁOWIEK vs PRZYRODA".

Aplikacja mobilna "Zielone wyzwanie"

20-08-2018
"Zielone Wyzwanie" to mobilna aplikacja typu quiz, stworzona w ramach projektu „Razem dla Zielonego Podkarpacia – budowanie potencjału i integracja różnych grup interesariuszy mających duży wpływ na przyrodę”.

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo