Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

Konkurs plastyczny

14-04-2021
Stowarzyszenie Samorządów „Euroregion Karpaty – Ukraina” ogłasza konkurs plastyczny dla dzieci „Chroń środowisko - pokoloruj marzenie”.

Wesołego Alleluja!

02-04-2021
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych pragniemy Państwu życzyć wielu radosnych i spokojnych chwil w gronie rodziny. Wesołego Alleluja!

Konkursy organizowane przez Magurski PN

01-04-2021
Magurski Park Narodowy zaprasza uczniów szkół podstawowych z województwa małopolskiego i podkarpackiego do udziału w konkursach.

Poznajemy ciekawe przyrodniczo miejsca

30-03-2021
Zapraszamy do udziału w spotkaniach online dot. parków krajobrazowych w województwie podkarpackim.

Dzień Lasów

19-03-2021
21 marca jest od 2012 roku Międzynarodowym Dniem Lasów. Święto to ustanowione zostało przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w celu podnoszenia świadomości ludzi na temat...

Wyniki głosowania - Drzewo Roku 2021

18-03-2021
Wyniki głosowania w konkursie na Europejskie Drzewo Roku 2021 są już znane.

Nie wypalaj traw!

11-03-2021
Wypalanie traw w okresie wiosennym w naszym kraju stało się obecnie bardzo groźnym zjawiskiem. Corocznie do akcji gaszenia darni straż pożarna wyrusza kilkadziesiąt...

KONKURS FOTOGRAFICZNY

10-03-2021
Konkurs fotograficzny z okazji Międzynarodowego Dnia Lasów

Noc Sów

09-03-2021
Usłysz, co w lesie huczy. Leśnicy zapraszają na sowią noc.

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo