Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

Bilety do Magurskiego Parku Narodowego

30-04-2013

0d 1 maja do 31 października wstęp na teren Magurskiego Parku Narodowego na wszystkie szlaki turystyczne, jest płatny zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 18 marca 2013 r. w sprawie parków narodowych lub niektórych ich obszarów, gdzie za wstęp pobiera się opłaty (Dz. U. 2013 poz. 400). Poruszanie się po terenie Parku dozwolone jest wyłącznie po znakowanych szlakach.

 

Opłaty za wstęp do Magurskiego Parku Narodowego są następujące:

biilet wstępu na szlak:
- normalny - 4 zł
- ulgowy - 2 zł

karnet wstępu na szlak ważny 4 dni:
- normalny - 12 zł
- ulgowy - 6 zł

 

Do opłat ulgowych za wstęp na szlaki turystyczne Parku, za okazaniem ważnej legitymacji uprawnieni są: uczniowie szkół, studenci (do 26 lat), emeryci i renciści, osoby niepełnosprawne, żołnierze służby czynnej.

Z opłat zwolnione są: dzieci w wieku do lat 7, osoby, które posiadają zezwolenie dyrektora parku narodowego na prowadzenie badań naukowych w zakresie ochrony przyrody, uczniowie szkół i studenci odbywający zajęcia dydaktyczne w parku narodowym w zakresie uzgodnionym z dyrektorem parku narodowego, mieszkańcy gmin Krempna, Nowy Żmigród, Dukla, Osiek Jasielski, Dębowiec, Lipinki, Sękowa za okazaniem dowodu tożsamości.

Bilety można nabyć w Foluszu i Ośrodku Edukacyjnym wraz z Muzeum MPN w miejscowości Krempna.

(inf. MPN)

wstecz

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo