Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

SZKOLENIE dotyczące zrównoważonego zbioru dziko występujących roślin

18-11-2013

ZAPROSZENIE

 na bezpłatne szkolenie

z zakresu rozpoznawania dziko występujących roślin,  ich zrównoważonego pozyskiwania i przetwarzania w województwie podkarpackim

24 listopada 2013; godz. 10:00

 

 

Szanowni Państwo,

 

Od 1 maja 2011 do 30 kwietnia 2014 roku Stowarzyszenie „Pro Carpathia” wspólnie
 z partnerami z Czech, Węgier i Słowenii realizuje projekt pn. „Promocja tradycyjnych form zbieractwa dzikich roślin w celu zniwelowania różnic społecznych i ekonomicznych w Europie Środkowej”
o akronimie „Traditional and wild”. Głównym celem projektu jest zachowanie wiedzy z zakresu ochrony tradycyjnego zbieractwa ziół i roślin, jako elementu dziedzictwa kulturowego regionów Europy Środkowej oraz wykorzystanie w sposób zrównoważony tej wiedzy przez najbardziej wrażliwe grupy społeczne w celu poprawy sytuacji życiowej.

Jednym z wielu zadań w projekcie jest przeprowadzenie szkoleń z zakresu rozpoznawania, zrównoważonego pozyskiwania i przetwarzania  dziko występujących roślin.

W przypadku chęci wzięcia udziału w szkoleniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i dostaczenie drogą elektroniczną, pocztą lub osobiście do dnia 21/11/2013 r do godziny 15:00. W związku z ograniczoną liczbą miejsc o zakwalifkowaniu się na szkolenie będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o udostępnienie i upublicznienie zaproszenia według możliwości, aby umożliwić zainteresowanym osobom dostęp do informacji o tym szkoleniu.
Formularz zgłoszeniowy dostępny do ściągnięcia na stronie internetowej www.traditionalandwild.eu/pl (w zakładce Wydarzenia).

 

osoba do kontaktu:

Małgorzata Draganik, Koordynator Projektu „Traditional and wild”

tel.: (0) 603 064 981

wstecz

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo