Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności projektowe

Konkurs na opracowanie edukacyjnej inicjatywy ekologicznej

20-09-2016

 

 

 

 

W związku z realizacją projektu pn. „Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej – korytarze migracyjne” nr URP/SPPW/2.2/KIK/53 realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, którego przedmiotem jest opracowanie edukacyjnej inicjatywy ekologicznej nawiązującej do problematyki korytarzy migracyjnych.

 

Cele konkursu:

  • popularyzacja zagadnień związanych z funkcjonowaniem i ochroną korytarzy migracyjnych (poprzez który rozumie się obszar umożliwiający migrację roślin, zwierząt lub grzybów),
  • poszerzenie wiedzy z zakresu korytarzy migracyjnych,
  • zwiększenia zainteresowania tematyką korytarzy migracyjnych,
  • ukształtowania poglądów i przekonania dotyczącego konieczności wyznaczania i ochrony korytarzy migracyjnych zwierząt
  • propagowanie działań proekologicznych,
  • kształtowanie poglądów i przekonań dotyczących konieczności ochrony piękna przyrody oraz właściwych postaw wobec przejawów jej niszczenia.

 

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie konkursu.

 

Na zgłoszenia inicjatyw czekamy do 15 listopada 2016 r.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

wstecz

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo