Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności projektowe

Zaproszenie na seminarium pt. "Korytarze migracyjne zwierząt - ich rola i znaczenie"

06-11-2015
Stowarzyszenie „PRO CARPATHIA” wraz z Magurskim Parkiem Narodowym serdecznie zaprasza na seminarium popularyzujące wiedzę na temat korytarzy migracyjnych pn. „Korytarze migracyjne zwierząt – ich rola i znaczenie"

Komiksowy konkurs przyrodniczy - rozstrzygnięty!

18-12-2014
Wyniki konkursu przyrodniczego "KORYTARZE MIGRACYJNE ZWIERZĄT W KARPATACH - ROLA I ZNACZENIE".

Komiksowy konkurs przyrodniczy - rozstrzygnięcie konkursu już wkrótce

15-12-2014
Wyniki konkursu już wkrótce zostaną ogłoszone na naszej stronie internetowej!

Ostatniego dnia września odbyło się seminarium na temat korytarzy migracyjnych zwierząt

01-10-2014
W dniu 30 września o godz. 17:00 w siedzibie PTTK-u odbyło się seminarium dotyczące korytarzy migracyjnych zwierząt, jako jedno z działań w projekcie "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej"

Seminarium: „Korytarze migracyjne zwierząt – ich rola i znaczenie”

22-09-2014
fot. J. Szarek
W dniu 29 września br. w Rzeszowie odbędzie się seminarium poświęcone tematyce korytarzy migracyjnych zwierząt.

Komiksowy konkurs przyrodniczy! - dodatkowa informacja

21-09-2014
W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi formularza, na którym należny narysować komiks zamieszczamy dodatkowe informacje.

Komiksowy konkurs przyrodniczy!

08-09-2014
Rusza konkurs „KORYTARZE MIGRACYJNE ZWIERZĄT W KARPATACH – ROLA I ZNACZENIE”, który skierowany jest do młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej.
1234

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo