Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności projektowe

Zdjęcia z BdPN

24-04-2013
W zakładce "Galerie zdjęć" dodatno zdjęcia jeleni,wilków oraz niedźwiedzi wykonane przez fotopułapki umieszczone na terenie Bieszczadzkiego Parku Narodowego.

Komitet Sterujący w Rzeszowie

18-04-2013
W dniu 3 stycznia w Rzeszowie odbyło się kolejne posiedzenie Komitetu Sterującego w ramach projektu „Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej – korytarze migracyjne”.

Konferencja otwierająca

10-04-2012
Konferencja otwierająca projekt "Ochrona Ostoi Karpackiej Fauny Puszczańskiej - Korytarze Migracyjne"

Rozpoczęcie projektu

02-01-2012
Rozpoczęła się realizacja projektu „Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej – korytarze migracyjne”. Projekt realizowany będzie w partnerstwie 17 instytucji do końca 2015 roku.
1234

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo