Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

Festiwal Twórców Karpackich

20-07-2023

Stowarzyszenie „Pro Carpathia” organizuje "Festiwal Twórców Karpackich", który odbędzie się w dniach 5-6 sierpnia br. w Baligrodzie na terenie stadionu sportowego

Festiwal połączony jest z drugą imprezą Gminy Baligród "Karpacki Jarmark Festiwal Kapel Bojkowskich". 

 

W tym roku Partnerem naszej imprezy jest TVP3 Rzeszów, która będzie obecna na Festiwalu w niedzielę, 6 sierpnia z relacjami na żywo w ramach programu „Poznaj Podkarpackie”. Materiały będą emitowane zarówno w programie regionalnym, jak i ogólnopolskim.

 

Mam nadzieję, że nasze zaproszenie spotka się z Państwa zainteresowaniem. Festiwale w Baligrodzie cieszą się dużą frekwencją, w ubiegłym roku odnotowano ok. 1500 odwiedzających.

 

 

Partnerem wydarzenia jest Województwo Podkarpackie

  

 

 

 

 

 

 

 

wstecz

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo