Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Konferencje tematyczne/Thematic conferences

XXIV Międzynarodowa Konferencja nt. „Ochrona ostoi fauny puszczańskiej – korytarze migracyjne” w Ustrzykach Dolnych

08-10-2015
W dniach 24-26 września 2015 r. w Ośrodku Naukowo-Dydaktycznym Bieszczadzkiego Parku Narodowego w Ustrzykach Dolnych odbyła się konferencja na temat: "Ochrona ostoi fauny puszczańskiej korytarze migracyjne”

XXIII MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA „Wpływ czynników antropogenicznych na rozmieszczenie roślin i zwierząt w Karpatach”

01-10-2014
W dniach 18-20 września 2014 r. w Ośrodku Naukowo-Dydaktycznym Bieszczadzkiego Parku Narodowego w Ustrzykach Dolnych odbyła się konferencja nt.: "Wpływ czynników antropogenicznych na rozmieszczenie roślin i zwierząt w Karpatach”.

Konferencja otwierająca Projekt w Hoczwi

16-04-2012
W dniach 11-12 kwietnia 2012 r. zorganizowano w Hoczwi (powiat leski) konferencję otwierającą realizację Projektu.

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo