Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Seminaria i szkolenia/Information seminars and trainings

Information seminars

22-02-2017
The project's idea was popularised also during seminars addressed to different groups of recipients, among others, local communities, opinion-forming environments in the region and to teenagers.

Szkolenie pn. "Korytarze ekologiczne w planowaniu przestrzennym" w BdPN

30-06-2016
22 czerwca 2016 r. w Ośrodku Naukowo-Dydaktycznym Bieszczadzkiego Parku Narodowego zorganizowano spotkanie pn. „Korytarze ekologiczne w planowaniu przestrzennym”.

IV Seminarium pn. „Korytarze migracyjne zwierząt - ich rola i znaczenie” w Rzeszowie

25-11-2015
20 listopada 2015 r. na Wydziale Medycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego odbyło się seminarium pn. „Korytarze migracyjne zwierząt - ich rola i znaczenie”.

III seminarium dotyczące korytarzy migracyjnych zwierząt w Krośnie

21-10-2015
W dniu 6 października 2015 r. o godz. 16:00 w Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie odbyło się trzecie z kolei seminarium dotyczące korytarzy migracyjnych zwierząt, które zorganizowane zostało w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej"

II seminarium na temat korytarzy migracyjnych zwierząt w siedzibie PTTK w Rzeszowie

30-09-2014
W dniu 30 września 2014 r. o godz. 17:00 w siedzibie PTTK-u odbyło się seminarium dotyczące korytarzy migracyjnych zwierząt, jako jedno z działań w projekcie "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne".

I seminarium dotyczące korytarzy migracyjnych zwierząt w Magurskim Parku Narodowym

30-06-2014
W dniu 26 czerwca 2014 r. w Muzeum Magurskiego Parku Narodowego odbyło się seminarium dotyczące korytarzy migracyjnych zwierząt, jako jedno z działań w projekcie "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne".

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo