Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

Konkursy Magurskiego Parku Narodowego

12-09-2019
Magurski Park Narodowy zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym i plastycznym „Magurskie krajobrazy”

Moja wizja "Lisiej Góry"

17-07-2019
Jak w przyszłości powinien wyglądać rezerwat "Lisia Góra" w Rzeszowie?

Drzewo Roku 2019

05-06-2019
W tegorocznym konkursie Drzewo Roku udział bierze 16 drzew z całej Polski. O tym, które drzewo zdobędzie tytuł Drzewa Roku 2019, zadecydują swoimi głosami internauci. Głosujemy przez cały czerwiec.

Dzień Bociana Białego

31-05-2019
Dzień Bociana Białego obchodzony jest od 2003 roku dzięki inicjatywie Polskiego Towarzystwa Przyjaciół Przyrody „pro Natura”.

KONKURS „POMAGAM PRZYRODZIE”

14-05-2019
Wspólnie działamy dla dobra przyrody pogranicza polsko-słowackiego, dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie "Pomagam przyrodzie" w swoim ogrodzie

Oczekiwania polskich i słowackich konsumentów wobec turystyki przyrodniczej

06-05-2019
Celem badań było poznanie oczekiwań potencjalnych klientów w zakresie turystyki przyrodniczej. Ich wyniki mają służyć do przygotowania unikatowej oferty turystycznej, która będzie odpowiadać potrzebom rynku.

Redyk Karpacki na bieszczadzkich pastwiskach

22-04-2019
W sobotę, 27 kwietnia br. o godz. 12.30 w Zajazd Pod Caryńską w Ustrzykach Górnych i jego najbliższej okolicy rozpocznie się „Redyk Karpacki - Na pasterskim szlaku”.

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo